ZĽAVY

GARMIN Smart nabíjačky

Nabíjací a dátový kábel pre Garmin FENIX 5

Nabíjací a dátový kábel pre Garmin FENIX 5

Nabíjací kábel USB pre smart hodinky GARMIN FENIX 5 / 5X / 5S / 3 Vivoactive Kompatibilita s modelmi Garmin: Garmin Fenix 5, Garmin Fenix 5S, Garmin Fenix 5X, Garmin Fenix 5 Plus, Garmin Fenix 5S Plus, Garmin Fenix 5X Plus TIP-Ak sa Garmin hodinky nedokážu pripojiť s Windows/Mac a zariadenie nedokáže byť rozpoznané, hodinky resetujte (tzv. software reset)  bez nutnosti straty dát. Podržte ľavé tlačidlo na hodinkách,reštartujte ich a zapnite opäť (testované na Vivoactive HR).

Naša cena: 24,80 € (Doporučená cena: 29,00 €)

Nabíjací a dátový kábel Garmin Vivosmart, originál

Nabíjací a dátový kábel Garmin Vivosmart, originál

  Nabíjací a dátový kábel pre Smart hodinky značky Garmin modelovej rady VivoSmart. Nabíjať ich môžete cez zapojený adaptér do zásuvky, a ak nebude k dispozícii, možno využiť aj USB a napájať prostredníctvom notebooku či desktopu. Kábel s dĺžkou 20 cm stačí skrátka jednoducho pripojiť k hodinkám a tie budú čoskoro v 100 % kondícii, teda rovnako ako vy s ich pomocou. Popis: Náhradný nabíjací kábel pre Smart hodinky Garmin TIP-Ak sa Garmin hodinky nedokážu pripojiť s Windows/Mac a zariadenie nedokáže byť rozpoznané, hodinky resetujte (tzv. software reset)  bez nutnosti straty dát. Podržte ľavé tlačidlo na hodinkách,reštartujte ich a zapnite opäť (testované na Vivoactive HR).

Naša cena: 17,70 € (Doporučená cena: 27,70 €)

Nabíjací a dátový kábel Garmin Vivosmart HR/HR+ Originál

Nabíjací a dátový kábel Garmin Vivosmart HR/HR+ Originál

Originálny USB kábel-Kompatibilné modely: Garmin Vivosmart HR a Garmin Vivosmart HR+ Nabíjací a dátový kábel pre Smart hodinky značky Garmin modelovej rady VivoSmart. Nabíjať ich môžete cez zapojený adaptér do zásuvky, a ak nebude k dispozícii, možno využiť aj USB a napájať prostredníctvom notebooku či desktopu. Kábel s dĺžkou 20 cm stačí skrátka jednoducho pripojiť k hodinkám a tie budú čoskoro v 100 % kondícii, teda rovnako ako vy s ich pomocou. Popis: Náhradný nabíjací kábel pre Smart hodinky Garmin TIP-Ak sa Garmin hodinky nedokážu pripojiť s Windows/Mac a zariadenie nedokáže byť rozpoznané, hodinky resetujte (tzv. software reset)  bez nutnosti straty dát. Podržte ľavé tlačidlo na hodinkách,reštartujte ich a zapnite opäť (testované na Vivoactive HR).

Naša cena: 24,70 € (Doporučená cena: 31,00 €)

Nabíjací a dátový kábel pre Garmin Quatix, Forerunner 935, Vivoactive 3

Nabíjací a dátový kábel pre Garmin Quatix, Forerunner 935, Vivoactive 3

                          Nabíjací a dátový kábel pre Garmin Forerunner 935, Garmin Quatix5, Garmin Tactix, Garmin Vívoactive 3 Garmin Approach S60 Garmin Vivosport Garmin Approach X10 Garmin BarkLimiter 2VT Garmin Quatix 5 Garmin Vivoactive 3 Garmin Fenix 5 Garmin Forerunner 935 Garmin Vivoactive 3 Music Popis: Náhradný nabíjací kábel pre Smart hodinky Garmin TIP-Ak sa Garmin hodinky nedokážu pripojiť s Windows/Mac a zariadenie nedokáže byť rozpoznané, hodinky resetujte (tzv. software reset)  bez nutnosti straty dát. Podržte ľavé tlačidlo na hodinkách,reštartujte ich a zapnite opäť (testované na Vivoactive HR).  

Naša cena: 21,60 € (Doporučená cena: 26,00 €)

Náhradný remienok pre Garmin Fenix 2, Fenix 3, Fenix 3 HR a Fenix 5X

Náhradný remienok pre Garmin Fenix 2, Fenix 3, Fenix 3 HR a Fenix 5X

Remienok pre GARMIN: Fenix ​​2, Fenix ​​3, Fenix ​​3 HR a Fenix ​​5X silikón, mäkký, príjemný na dotyk, pružnejší ako originál, vysoká kvalita spracovania v súprave aj dve skrutkovače farba: ČIERNA

Naša cena: 21,60 € (Doporučená cena: 31,10 €)